ART / Frames / Frames 7831011
nr 783 1011
FRAMES
one pair, 19th century, med kolorerade litografier, ramens innermått: 28 x 23,
Ett par, 1800-tal, med kolorerade litografier, ramens innermått: 28 x 23
1500
SEK 550
Monday October 15 2012
at 18:59:05
400 kr
500 kr
FRAMES
nr 783 1011
FRAMES
Estimate: | 1500 |
Sold: | SEK 550 |
Monday October 15 2012 |